Veľký rodinný dom

195.900€ · Rodinný dom · Predaj
výborná investícia

Popis

Ponúkame na predaj poschodový 8. izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Hrnčiarovce nad Parnu. Tehlový rodinný dom z 90. rokov sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 1.145 m². Úžitková plocha domu je 300 m².
Dispozícia prízemia: Vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou, špajza, priestranná obývacia izba s krbom a výstupom na záhradu, samostatná toaleta, kúpeľňa, 3x spálňa z toho jedna s priamym výstupom na záhradu.
Dispozícia poschodia: Chodba, 3x samostatná spálňa, priestranná obývacia izba, samostatná toaleta, kúpeľňa a veľká terasa s výhľadom na záhradu.
Súčasťou rodinného domu je aj priestranná pivnica o rozlohe približne 30 m² a vstavaná garáž na 2 osobné automobily, parkovanie je možné aj pred rodinným domom.
Dom je v dobrom technickom stave, čiastočne po rekonštrukcii, je napojený na všetky IS + studňa. Mesačné náklady cca 150 EUR. Dom je vhodný aj ako investičná príležitosť na prenájom prípadne viacgeneračné bývanie, bez následných investícií.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, služby, športoviská, výbornú dostupnosť do Trnavy a na diaľnicu.
Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Hrnčiarovce nad Parnou

Maklér

Nikola Škultétyová

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 948 442 913

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.