Rodinný dom Hrnčiarovce.

143.990€ · Rodinný dom · Predaj
veľmi pekný

Popis

Ponúkame na predaj pekný vidiecky domček v provensálskom štýle po kompletnej rekonštrukcii. Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce v jednosmernej ulici, čo zaručuje súkromie, kľud a bezproblémové parkovanie pre viac automobilov. Ulička prešla rekonštrukciou (nové chodníky, nová cesta, pouličné osvetlenie, okrasný kameň). Obec Hrnčiarovce nad Parnou ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť s výbornou dostupnosťou do Trnavy (MHD) a D1.
Dispozícia rodinného domu na prízemí je presvetlená vstupná chodba, priestranná obývacia izba s krbom, kuchyňa s novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, vstavaná rúra), pekným obkladom a jedálenským stolom, kúpeľňa s rohovou vaňou. Na poschodí sa nachádza menšia galéria a dve priestranné spálne so zabudovanými skriňami. K domu prislúcha aj dielňa, kde sa nachádza plynový kotol, pracovný stôl a vstup do pivnice, ktorá prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciu je suchá odizolovaná s odsávaním kde si môžete uskladniť čokoľvek. Pozemok ponúka príjemné posedenie s vysokým súkromím, taktiež prešiel rekonštrukciou, nové okrasné chodníky, okrasné dreviny, nová brána, rolovacia markíza.
Rodinný dom prešiel rekonštrukciou v roku 2008 a v roku 2015. Je postavený z tehly, nový krov a strešná krytina, nové trámy, ktoré sú priznané, vonkajšie a vnútorné omietky, sadrokartón, elektrické rozvody, plynové kúrenie, obecná voda, drevené a plastové eurookná. Je napojený na všetky IS. Kúrenie je kombinované, ústredné s plynovým kotlom a radiátormi + krb, čo zabezpečuje úsporu v nákladoch.
Celková úžitková plocha domu je 123,89 m², z toho prízemie 68,29m² a poschodie 55,6m². Rodinný dom je veľmi pekne štýlovo zariadený v útulnom provensálskom štýle ,ponúka príjemné bývanie, predáva sa kompletne zariadený, takže nevyžaduje následné investície.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

hrnčiarovce

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 911 87 07 81

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.