Prevádzka na predaj.

27.990€ · Komerčná nehnuteľnosť · Odstúpenie
Výhodná ponuka

Popis

Ponúkame na odstúpenie priestor na prevádzkovanie rýchleho občerstvenia v Trnave v Kauflande na Clementisovej ulici. Priestor je kompletne zariadený, všetko zariadenie je ako nové max 4 mesiace používané. Prevádzka vzhľadom na viditeľnosť má najlepšie umiestnenie v rámci food court. Denná návštevnosť Kaufland Trnava je cca 4.000 osôb. Ideálne na prevádzku rýchleho občerstvenia podľa vlastného výberu.

Preferujeme odstúpenie s kompletným zariadením, v prípade vážneho záujmu je možná dohoda aj s čiastočným zariadením, alebo bez zariadenia. Cena za odstúpenie prevádzky je 27.990 EUR + DPH. V cene je kompletné vybavenie prevádzky (dizajn určený Kauflandom), kuchyne, skladu. Kapacita na sedenie je vo vnútri 50 miest, vonku na krytej terase 50 miest.

Podlahová plocha:

  • Priestor zázemie(kuchyňa) – 16m²
  • Sklad – 8m²
  • Priestor predajná plocha – 13m²
  • Priestor vnútorné sedenie cca 80m²
  • Priestor vonkajšie sedenie cca 80m²

Vybavenie:

Prevádzka:

Vonkajší barový pult 6 bm, umývačka riadu, výrobník ľadu, malá mraznička, drez-batéria-skrinka, 2x LCD 42′, úložné priestory, svetelné logo, barové stoličky 3ks, drobný inventár.

Kuchyňa:

2,4m nerezový digestor s tukovými filtrami, 1m grilovacia  platňa RedFox 380W, varná dvojplatňa RedFox 380W, pizza stôl (2m) s chladiacou vitrínou na 8 gastro nádob a 2dverovou chladničkou, elektrická fritéza AmiTek 220W, nerezový podstavec s policou, veľký nerezový drez so sprchovacou batériou, 2x nerezový stôl (1,3m), 1x nerezový stôl na mieru, nerezový dvoj – drez 2x batéria, keramické umývadlo na ruky, 8x nástenná polica, odkladací regál na riad, malá chladnička, príručný mraziak, mikrovlnka, profi wafľovač, drobný inventár, ciachovaná váha, hrnce, elektrický kontaktný gril.

Sklad:

Regál 2m, regál 80cm, veľká chladnička Liebherr, veľká chladnička s mrazničkou, mraziak algida, bojler na vodu, nástenná polica 2m.

Kontaktujte nás a my Vám radi poskytneme bližšie informácie.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

trnava

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 911 87 07 81

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.