Novostavba Špačince.

176.300€ · Bungalov · Predaj
Výborná ponuka

Popis

Ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov s celkovou úžitkovou plochou cca 110m2 + terasa. Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v obci Špačince v centre obce v novo vybudovanej lokalite „Pod kaštieľom“ slepá ulička a 9 rodinných domov zabezpečuje súkromie a vyšší štandard bývania.
Obec Špačince ponúka kompletnú občiansku starostlivosť s výborným dopravným napojením na obchvat mesta Trnava.
Rodinný dom sa nachádza na slnečnom pozemku o celkovej výmere 459 m2. Rodinný dom je praktický pre každú rodinu. Maximálne efektívne navrhnutý pôdorys bez hluchých priestorov. Všetky rozmery miestností a izieb sú dokonale priestorovo optimalizované s cieľom nastaviť vysoký komfort bývania. Dom je logicky rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách, vstupnej hale a spoločnom centrálnom šatníku. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v pod strešnom priestore. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom s možnosťou dokončenia podľa predstáv klienta aj do štádia na kľúč.
Dispozícia domu je vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, technická miestnosť a hosťovské WC.
Denná časť sa skladá z priestrannej a presvetlenej obývacej izby s výstupom na terasu, spojenej s jedálňou a kuchyňou s možnosťou viacerých variant (špajza, barový pult, ostrovček, uzatvorená samostatná kuchyňa) každý jeden rodinný dom riešime s klientom individuálne.
Nočná časť sa skladá z 3 samostatných spální, z toho jedna s priamym výstupom na terasu, priestrannej kúpeľne a s možnosťou šatníka/skladu. Na výstavbu rodinného domu budú použite materiály vo vyššej kvalite.

Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám radi pomôžeme získať hypotekárny úver.

Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Hospodárska 204/11, 919 51 Špačince, Slovensko

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 910 87 07 87

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.

Similar Properties (5)