Novostavba H.Orešany

224.000€ · Bungalov · Predaj
krásne prostredie

Popis

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov (energetický certifikát trieda A). Vnútorná úžitková plocha domu je 120 m² + betónová terasa 24 m². Zastavaná plocha domu je 168 m².
Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom pozemku o celkovej výmere 1.006 m² so šírkou 20 m.
Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Orešany na slnečnom pozemku s výhľadom na Malé Karpaty. Slepá ulička a nízky počet rodinných domov zabezpečuje súkromie a vyšší štandard bývania.

Obec Horné Orešany ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, školu, materskú školu, zdravotné stredisko, reštauračné zariadenie, penzión, pošta, lekáreň.  Devízou lokality je, že leží v peknom prírodnom prostredí, obkolesená lesmi Malých Karpát a nádherným výhľadom. V blízkosti je veľa možností na trávenie voľného času – Vodná nádrž, Majdán, Smolenický zámok.

Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore.

Dispozícia domu:
Denná časť:
– vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s krbom a priamym výstupom na terasu/záhradu, kuchyňa s jedálňou a veľkou špajzou/tech. miestnosťou.
Nočná časť:
– chodba s výstupom do odkladacieho priestoru v podkroví, priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, umývadlo a toaleta, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu.

Na výstavbu rodinného domu boli použité kvalitné materiály, teplovodné podlahové kúrenie, kotol so 120l zásobníkom TÚV, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom, krb s teplovzdušnými rozvodmi, rozvody internetu a TV, 150 mm zateplenie zabezpečujú vyšší štandard bývania.

Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením.

Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Horne Oresany

Maklér

Nikola Škultétyová

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 948 442 913

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.