Novostavba 4izb. rodinný dom.

166.990€ · Bungalov · Predaj
PREDANÉ

Popis

Ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov (energetický certifikát trieda A). Celková úžitková plocha domu je 117,7 m² + terasa 20,4 m². Zastavaná plocha domu je 138,1 m².
Rodinný dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 469m². Ideálne umiestnenie rodinného domu zabezpečuje maximálne využitie rozlohy pozemku a orientácia zabezpečuje slnečný pozemok väčšiu časť dňa.
Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v obci Špačince v centre obce v novo vybudovanej lokalite „Pod kaštieľom“ slepá ulička a 10 rodinných domov zabezpečuje súkromie a vyšší štandard bývania.
Obec Špačince ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, školu, materskú školu, zdravotné stredisko, veterinárna ambulancia, reštauračné zariadenie, penzión, pošta, obecná knižnica, zberný dvor. Obec je prvá dedina od krajského mesta Trnava s priamym dopravným napojením na obchvat mesta Trnava, D1 a R1.
Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v podstrešnom priestore.
Dispozícia domu:
Denná časť:
– vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník – 6,1m²
– technická miestnosť s kotlom, prípravou na práčku, sušičku – 2,7m²
– hosťovské WC s umývadlom – 2m²
– priestranná obývacia izba s krbom a jedálňou, s výstupom na terasu/záhradu (HST portál 3000×2500). Presvetlená oknom (3000×2500) – 31,6m²
– kuchyňa so špajzou, s možnosťou viacerých variant (barový pult, ostrovček, uzatvorená) – 10,3m²
Nočná časť:
– chodba s výstupom do odkladacieho priestoru v podkroví – 8,6m²
– kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, umývadlo a WC – 8,2m²
– 3x priestranná spálňa s priestorom na vstavanú skriňu, z toho jedna s priamym vstupom na terasu – výmera každej je 13 m²

Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM. Po dohode vieme dokončiť aj do štádia na kľúč individuálne s každým klientom, dokončenie do 30 dní.

Interiér:
– Podlahové kúrenie s termostatom na individuálne regulovanie teploty v každej miestnosti, krb, betónový poter, sadrové omietky, sadrokartón, vymaľovaný interiér, elektroinštalácia, rozvody odpadu a vodovodu, rozvody TV a internetu, schody na podkrovie. Svetlá výška v dome je 270 cm. Kompletne pripravený na dokončenie.

Exteriér:
– Väzníkový krov, strešná krytina BRAMAC, plastové okná 7-komorový rám, integrované 3-sklo, zateplenie, fasáda. Prístrešok na automobil, zámková dlažba, parkovanie, terasa, vyrovnaný pozemok.

Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením úveru.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

špačince

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 910 87 07 87

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.