4 izb. SMART bungalov Galanta

173.000€ · Bungalov · Predaj
REZERVOVANÝ

Popis

REZERVOVANÝ

 

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov (energetický certifikát trieda A). Vnútorná úžitková plocha domu je 117 m² + betónová terasa 24 m². Zastavaná plocha domu je 168 m².
Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 767 m² so šírkou 22.

Novovybudovaná lokalite Mládežnícka štvrť v meste Galanta ponúka výborné dopravné napojenie a občiansku vybavenosť.
Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore.

Dispozícia domu:
Denná časť:
– vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s krbom, priestranná a svetlá kuchyňa s jedálňou a veľkou komorou/ techn. miestnosťou s výstupom do podkrovia a priamym výstupom na terasu/záhradu.
Nočná časť:
– priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, umývadlo a toaleta, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu.

Nosné murivo hr. 300mm Porfix + zateplenie 160mm, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom, krb s teplovzdušnými rozvodmi do všetkých izieb a SMART riešenia pre ovládanie domácnosti zabezpečujú vyšší štandard bývania. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače.

Vybavenie domu:

Podlahové kúrenie s dotykovým termostatom a SMART ovládaním (na diaľku) v každej izbe, 120 l zásobník na ohrev TÚV. Rozvody internetu a TV. SMART ovládanie domácnosti 7x pohybový senzor, 2x záplavový senzor, dymový senzor, ovládanie osvetlenia. SMART riešenia pre domácnosť zabezpečujú ochranu pred vytopením, pred požiarom, pred vniknutím, zvyšujú komfort bývania a znižujú náklady na prevádzku domácnosti.

Termín dokončenia apríl 2021.

Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením.

Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Mládežnícka štvrť

Maklér

Cyno Maron

RIF - development

+421 (0) 949 17 22 88

Business development manager

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.