Novostavba 4 izb. bungalov.

· Bungalov · Predaj
Novostavba

Popis

Ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov s celkovou úžitkovou plochou cca 110m2 + terasa. Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v obci Špačince v centre obce v novo vybudovanej lokalite, v slepej uličke kde sa nachádza iba 9 rodinných domov čo zabezpečuje súkromie a vyšší štandard bývania.

Obec Špačince ponúka kompletnú občiansku starostlivosť s výborným dopravným napojením na obchvat mesta Trnava.

Rodinný dom sa nachádza na slnečnom pozemku o celkovej výmere 442 m2. Rodinný dom je praktický pre každú rodinu. Maximálne efektívne navrhnutý pôdorys bez hluchých priestorov. Všetky rozmery miestností a izieb sú dokonale priestorovo optimalizované s cieľom nastaviť vysoký komfort bývania. Dom je logicky rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách, vstupnej hale a spoločnom centrálnom šatníku. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v pod strešnom priestore. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom s možnosťou dokončenia podľa predstáv klienta aj do štádia na kľúč.

Dispozícia domu je vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, technická miestnosť a hosťovské WC.

Denná časť sa skladá z priestrannej a presvetlenej obývacej izby s krbom s výstupom na terasu, spojenej s jedálňou a kuchyňou s možnosťou viacerých variant (špajza, barový pult, ostrovček, uzatvorená samostatná kuchyňa) každý jeden rodinný dom riešime s klientom individuálne.

Nočná časť sa skladá z 3 samostatných spální, z toho jedna s priamym výstupom na terasu, priestrannej kúpeľne a s možnosťou šatníka/skladu. Na výstavbu rodinného domu boli použite materiály vo vyššej kvalite.

Na pozemku sa nachádza prístrešok na auto a terasa.

Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám radi pomôžeme získať hypotekárny úver.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

špačince

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 910 87 07 87

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.