3 izb. REZERVOVANÉ

114.990€ · 3 izbový · Predaj
REZERVOVANÉ

Popis

REZERVOVANÉ

 

Ponúkame na predaj 3. izbový byt, ktorý sa nachádza na 2. poschodí v 3. poschodovom zateplenom bytovom dome. Výhodou je len jeden susedný byt na poschodí.
Podlahová plocha bytu je 67,86 m² + loggia. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica. Byt sa predáva vyčistený, pripravený na modernizáciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. K dispozícii okamžite. V byte sú plastové okná, murované jadro, v obytných miestnostiach sú pravé drevené parkety, v kúpeľni, na chodbe a v kuchyni dlažba.
Dispozícia bytu je vstupná priestranná chodba, kúpeľňa s vaňou, presvetlená kuchyňa, samostatná obývacia izba a 2 samostatné spálne, z toho jedna so vstavanou skriňou a výstupom na loggiu.
Lokalita ponúka veľa zelene, bezproblémové parkovanie a kľudné bývanie. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, napr. základná škola, materská škola, lekár pre deti i dospelých, zubár, nákupné centrá Supermarket CKD, mäsiarstvo Gašparík, potraviny Jednota a zastávky MHD, stavebniny a rôzne služby. Bezproblémové napojenie na R1, D1 aj do centra mesta.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

trnava

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 910 87 07 87

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.