3 izb. byt na Družbe

125.990€ · 3 izbový · Predaj
Veľmi pekný

Popis

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Trnave, ktorý sa nachádza na Hlbokej ulici. Lokalita ponúka bezproblémové parkovanie, veľa zelene, detské ihriská, výbornú dostupnosť (do 5min chôdze centrum mesta, poliklinika, nákupné centrum city aréna, škola, škôlka, MHD, zimný štadión).

Obľúbený byt typu bauring s komorou sa nachádza na ideálnom 2 nadzemnom podlaží (3.poschodie) v 8 poschodovom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou ( je zateplený, nová lodžia, nové rozvody, nový vchod, dvere s čipom, nový výťah).

Dispozícia bytu je vstupná chodba s komorou, priestranná obývacia izba s výstupom na lodžiu, samostatná kuchyňa s oknom, samostatné WC, kúpeľňa s oknom a spálne so vstavanými skriňami. K bytu prislúcha aj pivnica.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nové podlahy, plastové okná je vystierkovaný, vymaľovaný, v obývacej izbe dizajnová šúchaná stena. Byt je slnečný, výhodou je orientácia na východ aj západ. Celková podlahová plocha bytu je 68,21 m² + 5,54 m² lodžia.

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Hlboká 13, Trnava

Maklér

Andrej Antal

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 911 87 07 81

Realitný maklér, marketingový manažér

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.