Novostavba, slnečný 1 izbový byt

89.990€ · 1 izbový · Predaj
Novostavba

Popis

RIF – realitná kancelária ponúka na predaj 1- izbový byt v novostavbe v Devínskej Novej Vsi. Byt sa nachádza na 1. poschodí s výťahom. Úžitková plocha bytu je 45 m2, k bytu prislúcha pivnica 4 m2. Byt je orientovaný na Západ.

Dispozícia: vstupná chodba s roll-dorom, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa s kuchynskou linkou a zabudovanými spotrebičmi, priestranná obývačka s jedálenskou časťou.

Novostavba je postavená v roku 2010, zateplená, tehlová konštrukcia, vnútorné priečky sú z panelu. Na prízemí bytového domu je lekáreň. Parkovanie je bezproblémové, verejné z obidvoch strán.

Byt sa nachádza v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (zdravotné stredisko, lekáreň, školy škôlky, detské ihrisko, knižnica, kultúrne centrum, kaviarne, obchodné reťazce, … ). Susedia sú milý a priateľský. Krásne prostredie s množstvom zelene, s viacerými možnosťami na trávenie voľného času ( prechádzky v prírode, turistika, cykloturistika, v blízkosti Malých Karpát, …)

Byt je voľný od 01.06.2018 !

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie , v ktorej sú zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti, kompletný právny a hypotekárny servis.

Kontakt: +421 917 200 726

 

 

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Istrijská, Devínska Nová Ves, Slovensko

Maklér

Erik Šimonovič

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 917 200 726

Realitný maklér, hypotekárny špecialista

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.