3i byt kompletná rekonštrukcia

115.000€ · 3 izbový · Predaj
NA PREDAJ

Popis

RIF – realitná kancelária ponúka na predaj 3i byt po kompletnej rekonštrukcii na Botanickej ulici, mestská  časť Prednádražie. Byt sa nachádza na 7/8 poschodí s výťahom, úžitková plocha je 66 m2 + loggia 4,5 m2, k bytu prislúcha pivnica 6 m2.

Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa s jedálenským stolom, obývačka s loggiou, dve nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt je orientovaný na JV a SZ.

Kompletná rekonštrukcia bola v roku 2010 ( podlahy, potery, obklady, elektrina, radiátory, plastové okná, bezpečnostné dvere Adlo,…). Bytový dom je po rekonštrukcii ( zateplený, nová strecha, vchod na čip, schránky, nový výťah, pivničné priestory, stupačky,… )

Mesačné náklady sú spolu 140€.

Lokalita Prednádražie má kompletnú občiansku vybavenosť, veľa zelene, školy, škôlky, potraviny, detské ihriska, pošta, ….
Cena 115 000€ je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.
V cene je zahrnutý: kompletný poradenský servis a právny servis súvisiaci s prevodom vlastníctva, notárske poplatky súvisiace s osvedčením podpisov predávajúceho, katastrálne poplatky súvisiace s podaním návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, kompletné finančné poradenstvo /sprostredkovanie úverov/.

Kontakt: 0917 200 726

Vybavenie nehnuteľnosti

Lokalita

Botanická, Trnava, Slovensko

Maklér

Erik Šimonovič

RIF - realitná kancelária

+421 (0) 917 200 726

Realitný maklér, hypotekárny špecialista

Kontakt

Správa bola úspešne odoslaná.